יום ו', י’ בחשון תשע”ט
הורים יקרים,גינת הירק שלנו קורמת עור וגידים. אתמול, תוך התרגשות והתלהבות גדולה של התלמידים והצוות שתלו התלמידים את השתילים הצעירים באדניות העץ אותם שייפו בעצמם והכינו מראש. לאורך כל היום הגינה היתה גדושה בתלמידים אשר מלאו את האדניות באדמה, הכינו את המצע המתאים לשתילה ושתלו את השתילים הירוקים . החוויה היתה גדולה, הלמידה משמעותית,ההתלהבות הורגשה באויר ובעיקר החלום מתחיל להתגשם....היום יום שישי, הגיעו התלמידים לביה"ס כאשר בידהם שקית עם קומפוסט אשר הביאו מבתיהם. ההענות היתה גדולה, הקומפוסטר מתמלא! תודה על שיתוף הפעולה , תודה לכל השותפים!
קרא עוד...
הורים יקרים,ביום שישי, 1.12 יצויין בעולם יום הקומפוסט הבינלאומי.גם בקהילת המורים והתלמידים בביה"ס נציין יום זה בחגיגיות. מצורף מייל הסבר לכם ההורים.שיתוף הפעולה שלכם חשוב מאוד להצלחת היום!
קרא עוד...
כידוע לכם התחדשנו בתכנית האשכולות. התחלנו להוציא לפועל תכנית עשירה סביב 3 אשכולות למידה – קיימות, מדעים ואמנויות. כל תלמידי ביה"ס נהנים מלימוד תאורטי ומעשי בתחום הקיימות. הגינות שלנו קורמות עור וגידים. כל יום מניב תוצר חדש סביב גינת הירק, גינת הפרפרים, גינת מרחבי הלמידה והחממה.
קרא עוד...
אגרון, בית הספר שלנו
טקסים ואירועים מיוחדים
אתרי כיתות
סל תרבות וטיולים
אומנויות
קיימות
מדע וטכנולוגיה
תשע"ז בבית הספר
פעילויות לשעת חירום
זמני הצלצולים
מקצועות לימודים
אינטרנט בטוח
ארכיון
זמני חופשות
חטיבה צעירה
צוות בית הספר
הענן החינוכי